صفحه اصلی / درباره ما

درباره ما

تاریخچه گجت کمپ

شرکت گجت کمپ

فروشگاه گجت کمپ فعالیت خود را در سال 1386 آغاز نموده و با فروش و معرفی محصول و ارائه خدمات در رابطه با کالاها از لوازم شکار ،تفنگ بادی، کمپینگ ، کوهنوردی  به صورت آنلاین با قیمت مناسب و با کیفیت برتر و و خدمات پس از فروش به تمام استانها و شهرها و حتی روستاهای کشور به صورت خرید پستی و یا خرید نقدی اقدام نموده است .

واحد بازرگانی

واحد بازرگانی در سال 1390 به صورت حرفه ای راه اندازی و علی رغم فعالیت های قدیمی در قسمت واردات محصولات از کشورهای ترکیه ، امارات، چین ،مشغول بکار و انتخاب گلچینی ازکارخانجات و تولید کننده گان برترباقیمت های مناسب با بازار کشور عزیزمان ایران راشناسائی و با ارائه خدمات پس از فروش جهت آن کالاها مشغول بکار شد .

فروشگاه اینترنتی گجت کمپ بزرگترین فروشگاه لوازم شکار در ایران محسوب میشود .

شعبه دوم گجت کمپ ، گجت رایفل بوده که در زمینه تعویض و فروش تفنگ های بادی و لوازم تیراندازی و

شکار کارکرده و سالم زیر نظر کارشناسان مجرب در این زمینه فعالیت مینماید

www.gajetrifle.com

مشتریان عزیز ، لوازم شکار صرفا برای استفاده در شکار تولید و به فروش می رسد تلاش ما در این راستا این خواهد بود که شما شکارچیان عزیز با تجهیزاتی کامل و پیشرفته به شکار قانونی خود بپردازید ، استفاده غیر مجاز از این محصولات پیامدهای جبران ناپذیری در پی خواهد داشت حتی در بعضی مواقع محکومیت به زندان و یا حکم های سنگین تر را کشور عزیزمان برای مجرمان و سودجویان در این زمینه در نظر گرفته ، مخصوصا استفاده نادرست از تفنگ های بادی و چاقو های شکاری که میتواند ابزاری برای آسیب رساندن به انسان نیز مورد استفاده قرار بگیرد از لحاظ شرعی و قانونی مجاز نمیباشد که به انسانی اسیب رساند  و یا شکاری غیر مجاز انجام داد. نسبت به نگه داری لوازم خود جدی باشید تا دیگر افراد نیز با کنترل شما از لوازم استفاده کنند.

لطفا از فروشگاه گجت کمپ تقاضای فروش محصولات غیر مجاز را نداشته باشید فروش لوازم تیراندازی و شکار در ایران جهت ترویج ورزش تیراندازی بین علاقه مندان در این زمینه و شکار مجاز در مناطق مربوط میباشد و در بازارهای بین المللی و عادی مورد تجارت قرارمیگیرد و تمامی محصولات شکار ، مجاز بوده و تابع قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران میباشد.

فروشگاه گجت کمپ لحظات خوشی را دل طبیعت و انجام ورزش تیراندازی برای هم میهنان عزیزمان و علاقه مندان به این حرفه آرزو مینماید.

 

آدرس شرکت :

تهران – خیابان کریمخان زند – خیابان حافظ – ابتدای پل حافظ – بن بست یکم پلاک 2 واحد 4

شماره تماس :

کارشناس تفنگ بادی :  09120985991 – 09120217801
کارشناس پشتیبانی فروش :  02188912912 – 02188912911
ایمیل : [email protected]

 

عضویت در کانال